Niewiele osób wie, że markę Puma założyli ci sami bracia, którzy byli twórcami firmy Adidas, czyli Adolf i Rudolf Dassler, jednak w 1948 roku każdy z nich zdecydował się wybrać inną ścieżkę i rozdzielając się, rozkręcili własny biznes. Pierwszy pozostał przy nazwie Adidas, drugi z kolei markę Ruda, zamienił na Puma, wybierając jako znak rozpoznawczy szykującą się do skoku pumę. Buty tej firmy stanowią synonim dobrego stylu. Nie bez powodu współpracują z nimi takie osobistości, jak: Yasuhiro Mihara, David LaChapelle, Alexander  McQeen czy Jil Saner.

Buty Puma – co przemawia na korzyść ich zakupu?

buty puma

Powodów, dla których warto wzbogacić szafę o nową parę obuwia tej firmy, jest bez liku. Nie tylko stanowią idealną propozycję na każdą okazję, gdyż łączą w sobie walory butów sportowych i eleganckich, ale również dlatego, iż są jedyne w swoim rodzaju. I z całą pewnością można stwierdzić, że nie zawiodą żadnego z użytkowników – nawet tego o bardzo wybujałych oczekiwaniach. Jeśli dodać do tego olbrzymią różnorodność wzorniczą, stylistyczną i kolorystyczną, uzyskujemy obuwie wręcz idealne, spełniające oczekiwania przedstawicielek płci pięknej, ukierunkowanych na wygodę użytkowania mężczyzn oraz spragnionych kolorów i wzorów – dzieci. Buty Puma dostępne są w niezliczonej kolekcji fasonów. Udekorowane markami samochodów, a może w neonowych odcieniach? Doskonale pasujące do zwiewnych sukienek, wygodnych spódniczek i szortów. Na każdą pogodę i okazję. Zarówno do codziennego użytkowania, jak i do uprawiania sportów. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że obuwie tej marki to starannie wyselekcjonowane kolekcje, cieszące się uznaniem zarówno w środowisku osób stawiających na modę i wygodę, jak również odporność na codzienne użytkowanie i staranność wykonania. Wyprodukowane z najlepszych gatunkowo materiałów, chroniących przed poceniem się skóry. Wszystko po to, aby zapewnić komfort i wygodę na najwyższym poziomie! Obuwie Puma już od wielu lat wyznacza trendy panujące w modzie – na całym świecie.

Szeroka oferta

Obuwie tej marki sprzedawane jest w ponad 120 krajach, dzięki czemu może poszczycić się tytułem największego producenta obuwia i odzieży sportowej. Przeszło 50-letnie doświadczenie w branży pozwoliło poznać rynek, zdobywając sympatię zwykłych klientów stawiających na wysoką jakość, wygodę i modny look, jak również zawodowych sportowców. W ofercie znajdziemy zarówno obuwie do biegania, jak również zarezerwowane dla fanów sportów motorowych. Sygnowane takimi markami jak BMX czy Ferrari. Obuwie Puma to ciekawe kolekcje, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie!