Moda na konkretne marki obuwia wybucha co kilka lat i trwa tak długo, jak długo marka spotyka się z oczekiwaniami klientów. Nie inaczej jest w przypadku marki New Balance – męskie, damskie czy dziecięce, wszystkie te buty są ostatnimi czasy niezwykle popularne, choć jeszcze kilkanaście lat temu słyszeli o nich głównie sportowcy. Skąd to się bierze?

Początkowo popularne były głównie buty New Balance męskie, co wynikało głównie z faktu, że marka tworzyła obuwie sportowe – a większość sportów uprawiali mężczyźni. Z tego powodu dopiero po licznych przemianach firma zaczęła wytwarzać buty praktycznie dla każdego. I choć w 2000 roku obchodziła stulecie powstania, to mimo to z każdą kolejną kolekcją doskonale trafia w gusta klientów, rozszerzając swoją sprzedaż na kolejne kraje.

New Balance – męskie

new balance męskie

Popularność butów New Balance męskich wynika przede wszystkim z dwóch względów. Z jednej strony, marka ta ma ugruntowaną pozycję wśród sportowców i z każdą kolekcją szuka nowych rozwiązań, dlatego też buty dla biegaczy są wybierane przede wszystkim przez fanów tego typu aktywności. Z drugiej strony, jest to obuwie niezwykle modne, metkowane w Stanach Zjednoczonych, co wpływa na jej popularność wśród osób podążających za trendami. Szeroki wybór butów New Balance znajdziesz m.in w sklepie Mivo (http://www.mivo.pl/pol_m_Mezczyzni_Wybrane-marki_NEW-BALANCE-724.html)

New Balance – damskie

new balance damskie

Damskie buty New Balance to przede wszystkim połączenie sportowej wygody oraz kobiecego fasonu. Nie brak tutaj modeli w modnych, kobiecych kolorach, które jednak wyszczuplają optycznie stopę oraz pozwalają na wygodne chodzenie czy bieganie przez całe dnie. Te buty również mają swoją linię sportową, przeznaczoną dla kobiet ceniących sobie aktywność i regularnie uprawiających sport.

New Balance – dziecięce

Linia dziecięcego obuwia jest po części inspirowana dorosłymi wersjami New Balance – męskimi oraz damskimi. Część modeli to pomniejszone i dostosowane do dziecięcych stóp buty, które są wygodne, trwałe, a przede wszystkim wykonane w różnych, żywych kolorach i ciekawych połączeniach barw. Dzięki wyraźnemu podziałowi na klasy wiekowe każde dziecko znajdzie modele dopasowane wielkością, ale i kolorem czy wyglądem do swoich potrzeb oraz gustów.