Skarpetki oraz bielizna kupowana pod choinkę to już przeżytek. Teraz raczej nikt tego nie robi, ponieważ takie elementy garderoby każdy kupić może sobie sam. Nie jest to też coś, co cieszy i zaskakuje. Jednak są ubrania, które świetnie sprawdzić się mogą jako prezent gwiazdkowy. Są to również modne dodatki, które noszone mogą być później do wielu okazji. Ja w tym roku chętnie obdaruje swoich najbliższych stylowymi zegarkami, rękawiczkami, czy klasycznymi torebkami. Wśród prezentów, które sama chciałabym otrzymać znajdą się również oryginalne kolczyki! A jakie są Wasze pomysły na tegoroczne upominki?

Zegarek, ale jaki?

Zegarków jest wiele, obecnie modne stały się te z dużą tarczą. Niektórzy jednak wolą mniejsze, delikatniejsze modele. Ja w tym roku stawiam na bardzo ciekawe rozwiązanie – drewniane zegarki. Ich pasek może być wykonany albo ze skóry ekologicznej albo naturalnej, jednak sama tarcza jest drewniana. Taki pomysł wydaje się być rewelacyjny. Jest modny, interesujący i bardzo stylowy!

Szal

Szale niczym koce znajdują się w niemalże każdym sklepie odzieżowym. Duże modele, którymi owinąć się można nawet trzy razy wyglądają świetnie i są jednocześnie niezwykle praktyczne. Tu też jest w czym wybierać: w kratę, w śmieszne wzorki, motywy florystyczne lub gładkie. Warto poznać gust osoby obdarowywanej. Z kolorami także można się pobawić, do wyboru mamy całą paletę barw.

Rękawiczki

Skórzane, ciepłe również mogą być prezentem pod choinkę. Dobre, jakościowe rękawiczki mają swoją cenę. Najlepsze gatunkowo modele mogą służyć nawet kilka sezonów, dlaczego więc nie miałyby stać się trafionym upominkiem?

Mała torebeczka

Czarna, niewielka torebka przyda się zawsze, dlatego jest idealnym pomysłem na prezent gwiazdkowy dla niezdecydowanych. Warto wybierać takie, które posiadają dłuższy, regulowany paseczek oraz mniej formalny wygląd. Wówczas będzie z pewnością wybierana i na zwykłe spacery do parku i spotkania z przyjaciółmi. kolczyk

Kolczyki

Gwiazdki, serduszka, kwadraty czy kwiatki. Śliczne kolczyki stanowią idealną ozdobę uszu. Ich model, czy to elegancki czy bardziej sportowy na pewno zachwyci niejedną kobietę!