Zima dla wielu bywa trudnym okresem. Ja widzę w niej także możliwości zakładania fajnych ubrań. Jedną z cieplejszych kurtek, jaką miałam na sobie jest parka. Ciepła, futrzana z dużym kapturem oraz kieszeniami nie tylko daje dużo komfortu i wygoda, ona również świetnie się prezentuje. By jednak całość prezentowała się jakościowo, należy dobrać do niej właściwe dodatki, czyli ciekawe torebki! Jakie Wy torby zestawiacie z parką?

Shopperka

Królową miejskich torebek jest w ostatnim czasie shopperka. Ta dostępna jest w wersjach bardziej eleganckich lub sportowych, wszystko zależy od nas! Jedno jest pewne – torba ta jest bardzo praktyczna. Jest pojemna, a więc włożyć można w nią naprawdę wiele, jest także estetyczna i minimalistyczna, dzięki czemu łączyć ją można z wieloma ubraniami, głównie właśnie z parką. Chcąc stworzyć fajne, wygodne i miejskie zestawienie zdecyduj się na klasyczną shopperkę.

Listonoszka

Chcąc uzyskać inny, troszkę bardziej elegancki efekt, możemy zdecydować się na ciekawą listonoszkę. Ja posiadam w swojej kolekcji czarny model tej torebki, jej wielkość nie pozwala mi wkładać do środka książek lub zeszytów, jednak miejsce na telefon, pomadkę i portfel zawsze się znajdzie. Kurtka parka również dobrze będzie wyglądała ze skórzaną listonoszką. Taki model z pewnością będzie wyjątkowy sam w sobie, skóra naturalna wygląda bardzo dobrze, jednak wegańskie propozycje skóry także dają ciekawy efekt. plecak

A może plecak?

Jeśli nie przepadasz za torebkami, sprawiają one Ci kłopot, to zdecyduj się na plecak. Te stanowią idealną alternatywę dla torebek, ponieważ znaleźć w sklepach galanteryjnych można również plecaczki eleganckie, dobrze wykonane. Plecak do parki może być nieco większy. Ja najczęściej wybieram czarny model, wykonany ze skóry ekologicznej. Warto też rozejrzeć się za kolorowymi plecakami lub wzorzystymi, z ciekawymi printami. Plecak założymy do szkoły, do pracy, a nawet na spotkanie z przyjaciółmi, czy wypad za miasto. Warto mieć choć jeden z nich w swojej kolekcji!