Jeśli nie masz zbyt dużo pieniędzy, nie przejmuj się, nie znaczy to, że nie możesz wyglądać modnie. Oczywiście, nie kupisz kreacji od projektanta, ale nie znaczy to, że masz wyglądać niemodnie. Poniżej kilka rad, jak ubrać się modnie i tanio.

Przede wszystkim, nie wstydź się zaglądać do lumpeksów. Kiedyś było to kojarzone z obciachem i niskim statusem społecznym, dzisiaj największe gwiazdy chwalą się, że zaglądają do lumpeksów. Oczywiście, wiele rzeczy dostępnych w lumpeksach jest zniszczonych i tandetnych, jednak przy odrobinie kreatywności znajdziemy tam naprawdę ciekawe ubrania. Lumpeksy są bardzo dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które posiadają pewne umiejętności krawieckie. Dla takich osób lumpeks to prawdziwy raj, gdzie za kilka groszy można się ubrać oryginalnie i ciekawie.

Oczywiście, na fajne, niedrogie ciuszki warto polować również na wyprzedażach, wtedy ceny ubrań są znacznie niższe. Warto również wykorzystać Internet. Korzystajmy z porównywarek cen, gdyż ta sama bluzka w wielu sklepach może różnić się ceną bardzo znacząco. Tania odzież damska dostępna jest w bardzo wielu sklepach internetowych, np. na http://www.vubu.pl. Warto je przeglądać, gdyż wybór jest tu ogromny a niektóre oferty nadzwyczaj atrakcyjne. Kolejnym miejscem, gdzie warto zaglądać, są aukcje internetowe. Serwisy takie jak allegro czy ebay dają możliwość wylicytowania modnych ciuszków za grosze. Oczywiście wymaga to cierpliwości, czasu poświęconego na przeglądanie i licytowanie ofert. Ostatnia wskazówka - zachowajmy rozsądek i umiar w kupowaniu. Czasami lepiej poczekać, niż nakupować zbędnych ubrań na zapas.