Wiele razy przekonałam się, że dodatki mogą zdziałać cuda. Niekiedy zwykła stylizacja może zostać ożywiona stylowym dodatkiem, takim jak choćby zegarek, pasek, czy w przypadku mężczyzn – krawat. Trzeba też przyznać, że dodatki te są wciąż modne i mimo tego, że dostępnych wariantów jest mnóstwo, to i tak nosimy je od wielu pokoleń. Zegarki, paski oraz krawaty to stylowe niezbędniki, które znaleźć się muszą w każdej garderobie.

Jakie modele wybrać, by pasowały do wszystkiego?

  1. Przede wszystkim BASIC – muszą to być proste, minimalistyczne wzory, które tworzą swego rodzaju bazę.
  2. Muszą być jakościowe i trwałe, by na długo zachowały swój oryginalny wygląd.
  3. Musimy czuć się w nich komfortowo, by chętnie je wybierać i nosić, inaczej przeleżą w szafie i nic nam po nich.

Terach chciałabym podzielić się z Wami tymi modelami, które ja sama mam i chętnie je noszę lub tymi, które znajdują się na mojej liście życzeń.

Zegarki

Zawsze uważałam, że zegarek jest mi niezbędny. Niekoniecznie do tego, by wciąż na niego zerkać i kontrolować czas, one przede wszystkim mają dobrze wyglądać. Jest to dla mnie dodatek numer jeden. Od jakiegoś czasu na naszym rynku dostępne są zegarki z drewnianą tarczą. Są one ekologiczne, prezentują się oryginalnie oraz stylowo, a także można je łączyć ze wszystkimi elementami garderoby, no, prawie wszystkimi. Obecnie poluję właśnie na taki model zegarka, jeśli więc macie jakieś ciekawe propozycje, zostawcie je proszę w komentarzu!

Paski

Skóra naturalna przez sporą część z nas jest nieakceptowana. Dlatego z góry przepraszam, jednak trudno wyobrazić sobie dobry, czarny pasek wykonany z innego materiału. Dla mnie skórzane paski wyglądają jakościowo, porządnie i stylowo ze wszystkim. Można je też nosić o każdej porze roku, latem np. są idealnym połączeniem z jeansowymi szortami. Trzeba jednak przyznać, że znaleźć można ciekawe wegańskie odpowiedniki skóry, które również wyglądają bardzo dobrze.

Krawaty

W tej kwestii mam pewnie najmniej do powiedzenia, jednak mężczyzna z dobrze dobranym krawatem wygląda obłędnie. Krawaty dzielą się na kilka rodzajów ze względu na wykorzystany materiał, trzeba więc wiedzieć, który z nich jest najlepszy na daną okazję. Stylowa koszula plus stylowy krawat to oczywiście stylowy facet! A jakie są Wasze stylowe niezbędniki?