Serum to środek silniejszy od kremu, ponieważ stężenie zawartych w nim substancji czynnych jest znacznie wyższe. Nie inaczej jest w przypadku serum antycellulitowego, które intensywnie redukuje "pomarańczową skórkę". 

    Serum antycellulitowe zawiera m. in. kofeinę, retinol, sprężony kwas linolowy, algi bałtyckie oraz ekstrakt Glaucine. Dzięki tym składnikom środek ma działanie nie tylko antycellulitowe, lecz także wyszczuplające. W rozbijaniu tkanki tłuszczowej pomaga wbudowany w opakowanie stalowy masażer, który poprawia także krążenie w pielęgnowanej części ciała. Dzięki masażerowi aplikacja  środka ma charakter przyjemnego masażu, jest łatwa i szybka. 

    Efektem stosowania jest wygładzona, jędrniejsza skóra o wzmocnionej strukturze, wyszczuplona sylwetka oraz redukcja uciążliwej "pomarańczowej skórki".

    Za serum antycellulitowe w pojemniku o pojemności 100ml z wbudowanym masażerem zapłacimy nieco ponad 100zł. Środek należy stosować regularnie, rano i wieczorem, w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi.