Firma Adidas znana jest z produkowania wysokiej jakości obuwia, a niektóre z ich modeli stały się symbolami pop kultury. Tworzą oni od lat obuwie dla sportowców, jak i dla osób, które chcą po prostu wyglądać dobrze. Seria Tubular szybko staje się bardzo rozpoznawalnym asortymentem tej marki i nie ulega wątpliwości, że to właśnie to obuwie sportowe będzie królować w 2016 roku!

Futurystyczna seria Adidas od zawsze zachwyca swoimi pomysłami i wciąż po 60 latach od założenia firmy potrafi zaskoczyć czymś nowym. Seria Tubular jest futurystyczna, ale tym samym czerpie inspiracje z przyszłości. Jak udało im się stworzyć takie połączenie? Na pewno wskazuje to na ogromną umiejętność łączenia pozornie niepasujących do siebie stylów oraz kolorów. Ta sztuka udaje się tylko nielicznym, a firma Adidas na pewno może zaliczyć się do tego grona. Cylindryczna i gruba podeszwa, tak bardzo charakterystyczna dla tej serii, to ukłon w stronę lat 90. i niezapomnianej serii EVA. Niemiecka firma obuwnicza doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak silna jest siła wspomnień i skutecznie wykorzystuje to do tworzenia tej futurystycznej serii. Każdy z modeli ma w sobie coś z dawnych propozycji.

Szeroki wybór W serii Tubular każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest ona bogata w damskie oraz męskie modele, a także dziecięce, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Co więcej, marka nadal pracuje nad nowymi modelami z serii i pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy niesamowitymi połączeniami kolorystycznymi. Adidas Tubular proponuje także obuwie do biegania, takie jak Runner czy Runner Wave. Bez dwóch zdań w każdej kolejnej kolekcji tego obuwia będzie można wybrać coś dla siebie, jest ona na tyle uniwersalna, że potrafi wpasować się w każdy gust. Do tego dochodzi kwestia sentymentalna - niektóre modele obuwia firmy Adidas nie są już produkowane, a dostępne buty to gratka dla kolekcjonerów, którzy są w stanie zapłacić za nie sporo.

Dzięki serii Tubular można znaleźć modele inspirowane obuwiem, które nosiło się dawniej. To doskonały wybór dla osób w każdym wieku!