armani SiPerfumy są dla kobiety jak drugie ubranie. Ulubiony zapach towarzyszy ci w różnych okolicznościach. Sprawia, że czujesz się pewnie w każdej sytuacji. Sięgasz po buteleczkę perfum tuż przed ważnym spotkaniem biznesowym lub wyjściem z koleżankami.

Jest duża szansa, że szyprowe perfumy wydane w 2013 roku przez Giorgio Armaniego staną się obowiązkową częścią zawartości Twojej torebki. Sama ich nazwa "Armani Si" już wiele obiecuje.

Kompozycja łączy w sobie trzy główne akordy. Nutą bazową jest jasne drzewo piżmowe, które sprawia, że zapach jest nieco zalotny, uwodzicielski. Współczesny szypr dodaje mu elegancji. Natomiast słodycz czarnej porzeczki sprawia, że kompozycja pomimo swojej wyrazistości jest nienachalna i lekka. Zapach długo utrzymuje się na skórze.

Perfumy Armani Si nie są polecane dla nieśmiałych kobiet, które nie chcą być w centrum uwagi. Dużo lepiej pasują do kobiet stanowczych, konkretnych, o wyrazistej urodzie, gdyż zapach ten mówi: "Patrz na mnie". Dlatego gdy go użyjesz na pewno przyciągniesz do siebie uwagę płci przeciwnej. Jest idealny na pierwszą randkę lub wyjście do klubu. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest wizytówką współczesnych silnych kobiet sukcesu. Nosząc ten zapach z pewnością staniesz się królową wieczoru!